Od 1. 6. 2020 opět zahajujeme osobní konzultace

Vážení a milí studenti,

rádi bychom Vás informovali, že od pondělí 1. 6. 2020 se Poradenské centrum Hybernská vrací do standardního provozu, na který jste byli zvyklí před uzavřením centra. Od tohoto data bude možné se osobně setkávat na konzultacích či skupinách za dodržení určitých opatření:

• každý student při příchodu do Poradenského centra Hybernská přinese s sebou vytištěné, vyplněné a podepsané Prohlášení o bezinfekčnosti (naleznete níže), které odevzdá poradci/lektorovi;
  • během konzultací/setkání skupin mějme zakrytá ústa a nos (rouška, šátek…);
  • dodržujme rozestup 2 metrů;
  • dezinfikujme si ruce při příchodu do Poradenského centra Hybernská.

Výše uvedená opatření se vztahují na všechny služby v Poradenském centru Hybernská.

Po každém studentovi bude probíhat dezinfikování nábytku a předmětů.

Doufáme, že i přes opatření se nám bude vzájemně dobře spolupracovat a budeme Vám moci poskytovat poradenství a podporu osobně, z očí do očí. Kdybyste preferovali on-line setkání, neváhejte se s Vaším přáním na nás obrátit. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

čestné prohlášení

čestné prohlášení_EN