Podpůrná skupina pro studenty-rodiče

AKTUALITY K PODZIMNÍM SKUPINÁM BUDEME UPŘESŇOVAT, ZAČÁTEK BYCHOM SMĚŘOVALI NA 2. POLOVINU ŘÍJNA, DĚKUJEME, TÝM PCH

Tato podpůrná skupina je určena všem studentům – rodičům, kteří řeší každodenní rozpolcenost, potřebují radu a rádi by své pocity a zkušenosti sdíleli s ostatními.

Podpůrné skupiny jsou rozděleny následovně. Je však možné navštěvovat obě nebo jen jednu Vámi vybranou:

• 1. skupina nabízí více prostoru pro jednotlivce, je spíše zaměřena na sdílení pocitů, zkušeností a tíživých situací
  • 2. skupina nabízí na každém setkání jiné tematické zaměření a následně prostor pro sdílení Vašich zkušeností, doporučení, ale i prostor pro podporu od ostatních členů skupiny (např. time management v pozici rodiče – studenta)

TERMÍNY:

1. skupina – vždy na začátku semestru nabízíme více termíny setkání a dle zájmu a preferencí komunikujeme se zájemci o vybraném termínu. Nyní nabízíme setkání 1x za 14 dní, a to v PONDĚLÍ 10:00 – 11:30 nebo ČTVRTEK 10:00 – 11:30, případně ČTVRTEK 16:00-17:30. Svoji preferenci termínu napište do emailu při přihlašování.
  2. skupina nabízí termíny vždy v ÚTERÝ od 18:00 do 19:30 hodin. Termíny setkání jsou vypsány: 2.3.; 16.3.; 30.3.; 13.4.; 27.4.; 4.5.; 18.5.; 8.6. a 22.6.

Prosíme, dejte nám vědět, který z termínů se Vám hodí na e-mail ps.studentrodic@gmail.com. Dle zájmu bude vybrán pouze jeden, na který Vás oficiálně pozveme e-mailem.

Pokud máte jakékoliv dotazy či už rovnou konkrétní témata, která byste chtěli probrat, pište nám na výše uvedený e-mail. Odpoví Vám Petra nebo Věra.

Garantem podpůrných skupin je Mgr. Michaela Veselá (michaela.vesela2@ff.cuni.cz).