Podpůrné skupiny

Bezpečný prostor pro sdílení zkušeností a pocitů, vzájemnou radu a podporu. V akademickém roce 2022/2023 budou otevřeny dvě podpůrné skupiny.

Podpůrná skupina „Pro studenty kombinovaného studia“ je otevřená pro všechny, kteří studují kombinované studium, neboli tzv. dálkově. Budeme se setkávat osobně v Poradenském centru Hybernská nebo online, dle Vašich preferencí s ohledem na vyvěšené termíny.

Podpůrná skupina „Student-rodič“ je otevřena pro studenty, kteří jsou zároveň rodiči a rádi by sdíleli své radosti, pocity, potíže i rady s ostatními studenty-rodiči. Budeme se setkávat osobně v Poradenském centru Hybernská nebo online, dle Vašich preferencí s ohledem na vyvěšené termíny.

Jestli vás napadají otázky, na které byste rádi znali odpověď předem, napište nám na email (viz. níže) a přijde vám odpověď od Petry.

V případě zájmu se, prosím, přihlašte na e-mail petra.kyhos@gmail.com. Obratem Vám pošleme registrační formulář.

PROVÁZÍ: Mgr. Petra Kýhosová

Garantem podpůrných skupin je Mgr. Michaela Veselá (michaela.vesela2@ff.cuni.cz)