Workshopy a poradenství s prvky arteterapie a artefiletiky

Odpolední workshop s prvky arteterapie a artefiletiky:

• Změna jako příležitost k lepšímu
  • Slovo v obrazu

Individuální poradenství pro osobní rozvoj s využitím prvků arteterapie a artefiletiky

Odpolední workshop s prvky arteterapie a artefiletiky:

Změna jako příležitost k lepšímu

Jak vnímám změnu ve svém životě? Jaké změny jsou vítané a dokáži je uskutečnit? Jak naopak pracuji se změnami, které mě zatěžují?

Odpolední workshop s tématem změny, jakožto základním principem a hybatelem našeho života. Během setkání budeme pomocí výtvarných technik nahlížet na toto téma z více úhlů pohledu.

Ať už jste právě v dění velkých životních změn, nebo máte naopak pocit, že se ve vašem životě “nic neděje” a máte chuť se nad tématem změny zamýšlet hlouběji, je tento workshop právě pro vás.

Vzhledem k nejisté situaci v souvislosti s Covid- 19, budou veškeré podrobnosti ohledně místa konání upřesněny týden před workshopem. S největší pravděpodobností bude workshop uspořádám venku v některé z pražských zahrad, či parků.

Na arte- workshopy i skupiny není potřeba mít jakoukoli výtvarnou průpravu. Jde pouze o chuť se výtvarně vyjadřovat a seznámit se s tvorbou, jakožto jedinečné možnosti hlubšího poznání sebe sama i svého okolí.

Workshop je pro studenty UK zdarma.

Počet max 12 osob

Termín konání:

• 27. 4 2021
  • 4.5. 2021

čas: 15:30 – 19:00

Lektor: Mgr. Klára Horáková

kontakt: Email: klarita.horak@gmail.com, Tel: 732 525 834

Workshop je vypsán ve dvou termínech, hlaste se tedy pouze na jeden z termínů, který uvěďte v emailu.

Slovo v obrazu

Vyjadřujete se raději slovy, nebo obrazy? Máte rádi poezii? Jaká slova vás v životě provází? Přemýšlíte o tom, jakou moc mají slova?

Slovo i obraz jsou nositelem informací- pro nás, o nás i pro naše okolí. Pojďme se na společném setkání zabývat slovy, jejich významy a jejich ztvárněním pomocí výtvarného projevu.

Vzhledem k nejisté situaci v souvislosti s Covid – 19, budou veškeré podrobnosti ohledně místa konání upřesněny týden před workshopem. S největší pravděpodobností bude workshop uspořádám venku v některé z pražských zahrad, či parků.

Workshop je pro studenty UK zdarma.

Počet max. 12 osob

Termín konání:

• 11. 5 2021
  • 18. 5. 2021

čas: 15:30 – 19:00

Lektor: Mgr. Klára Horáková

kontakt: email: klarita.horak@gmail.com, Tel: 732 525 834

______________________________________________________________________________

Vzhledem k tomu, že v současné době není možné pořádat skupinová setkání v ateliéru, nabízím alternativní možnost osobního setkání v poradně FFUK- v Hybernské.

Sezení jsou určena všem studentům, kteří uvítají psychickou podporu. Během sezení budeme využívat výtvarné techniky.

Sezení trvá 60 min.

kontakt: Mgr. Klára Horáková, email: klarita.horak@gmail.com, Tel: 732 525 834

Termíny dle osobní dohody.